Miejsce na Twoją reklamę
MNIAM 2
MNIAM 2
25.1 C
Częstochowa
25.1 C
Częstochowa
wtorek, 23 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Drugie miejsce dla funkcjonariuszy z Katowic-Pyrzowic po rywalizacji w Białymstoku

W Białymstoku zakończyły się IV Otwarte Mistrzostwa Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, w których wystartowali także funkcjonariusze Śląskiego Oddziału SG.

Zawody odbyły się w dniach 15–19 czerwca 2026 r. Ich celem było doskonalenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy osobom znajdującym się w stanie zagrożenia życia i zdrowia.

Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]Czytaj równieżLisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]

Uczestnicy mierzyli się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę, właściwą ocenę sytuacji oraz skuteczność działań ratunkowych podejmowanych pod presją czasu. Zmagania ratownicze przeprowadzono na terenie Białegostoku, a także w Gródku, Michałowie, Wasilkowie i Zabłudowie.

W mistrzostwach wzięli udział funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, pełniący na co dzień służbę w Placówkach SG w Opolu oraz Katowicach-Pyrzowicach. Rywalizacja zakończyła się sukcesem zespołu z Placówki SG w Katowicach-Pyrzowicach, który zajął II miejsce w klasyfikacji końcowej.

red
źródło: Śląski Oddział Straży Granicznej

MNIAM 2
AMERICAN zielonka 2
brunch zielonka 2
spot_img

Popularne na stronie