W Częstochowie kobieta wyciągnęła defibrylator ze skrzynki i wyrzuciła go do krzaków. Urządzenie jest sprawne i nadal dostępne dla mieszkańców.
Straż Miejska w Częstochowie otrzymała zgłoszenie o kobiecie, która wyciągnęła defibrylator z rejonu al. Sienkiewicza i wyrzuciła go w pobliskie krzaki. Strażnicy ujęli kobietę, a urządzenie odnaleźli w zaroślach. Wydział Zdrowia Urzędu Miasta potwierdził, że defibrylator nie został uszkodzony i jest w pełni sprawny. Sprawa została przekazana policji.
red
źródło/fot: Straż Miejska w Częstochowie



![Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/lisiniec-1-768x432.jpg)


