Miejsce na Twoją reklamę
MNIAM 2
MNIAM 2
27.9 C
Częstochowa
27.9 C
Częstochowa
piątek, 26 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Szachowe starcie w komendzie. Kto stanął na podium?

W Świętochłowicach rozegrano turniej szachowy o puchar komendanta miejskiego policji, w którym zmierzyli się młodzi zawodnicy i przedstawiciele kilku służb mundurowych. Rywalizacja trwała do ostatniej partii.

W sobotę 13 czerwca w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbył się Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Wydarzenie zorganizowano we współpracy ze Szkolnym Kołem Szachowym „Jedynka” Świętochłowice.

Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]Czytaj równieżKoszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]

Do rozgrywek przystąpiła liczna grupa młodzieży oraz reprezentanci służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały partie rozgrywane do samego finału.

Wśród laureatów znalazł się także funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej, który wywalczył miejsce na podium.

red
źródło: Śląski Oddział Straży Granicznej

MNIAM 2
AMERICAN zielonka 2
brunch zielonka 2
spot_img

Popularne na stronie