Wczoraj na drodze między Brynkiem a Połomią doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności tego zdarzenia.
Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych wpłynęło do służb o godzinie 11:00. Na miejsce natychmiast przybyli policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. W wyniku zderzenia Audi z Toyotą na prostym odcinku drogi śmierć poniosła 29-letnia mieszkanka Tworoga oraz 37-letni kierowca z Zabrza. Do szpitala trafiły trzy osoby: dwie dziewczynki w wieku 5 i 11 lat podróżujące Audi oraz 38-letnia pasażerka Toyoty. Wszystkie były przytomne. Obecnie trwa szczegółowa analiza materiału dowodowego, aby ustalić przyczyny wypadku. Policja przypomina o konieczności zachowania ostrożności na drodze.
red
źródło: KPP Tarnowskie Góry





