Wraz z rozpoczęciem wakacji w Częstochowie pojawiły się życzenia skierowane do uczniów, nauczycieli, pracowników oświaty oraz rodziców. Podkreślono w nich znaczenie bezpiecznego i pogodnego wypoczynku.
W związku z początkiem wakacji Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy Zdzisław Wolski przekazał życzenia dla uczniów, nauczycieli, pracowników oświaty i rodziców. W treści zwrócono uwagę na to, że wakacje to czas odpoczynku, przygód oraz nabierania sił.
W życzeniach podkreślono, by letni wypoczynek był bezpieczny, słoneczny i pełen radości. Wspomniano również o powrocie we wrześniu z nową energią i uśmiechem.
red
źródło/fot: UM w Częstochowie



![Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/a1-wypadek-1.jpg)


