Wczoraj na ulicy Zagórskiej w Tarnowskich Górach doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery pojazdy. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalsze badania.
Zdarzenie miało miejsce przed godziną 17.00, kiedy to 49-letni kierowca ciężarowego Mercedesa, mieszkaniec województwa mazowieckiego, najechał na tył Seata prowadzonego przez 26-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego. W wyniku siły odrzutu, Seat uderzył w BMW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, a ten z kolei w samochód osobowy marki Kia, prowadzony przez 44-letnią mieszkankę Lublińca. Na szczęście wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Poszkodowanym, który trafił do szpitala, był kierujący Seatem. Policja apeluje o ostrożność i przestrzeganie przepisów, aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.
red
źródło: KPP Tarnowskie Góry





