Miejsce na Twoją reklamę
MNIAM 2
MNIAM 2
30.7 C
Częstochowa
30.7 C
Częstochowa
czwartek, 25 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Zniszczenie defibrylatora w Częstochowie

Strażnicy miejscy ujęli kobietę, która zniszczyła defibrylator AED w rejonie Al. Sienkiewicza.

Do incydentu doszło w czwartek rano, kiedy dyżurny częstochowskiej Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o kradzieży i zniszczeniu defibrylatora AED. Urządzenie, warte kilka tysięcy złotych, zostało uszkodzone przez kobietę, której zachowanie określono jako irracjonalne.

Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]Czytaj równieżKoszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]

Strażnicy miejscy szybko odnaleźli kobietę oraz zniszczony defibrylator, który znajdował się w pobliskich zaroślach. Na miejsce wezwano również Pogotowie Ratunkowe i Policję. Sporządzono notatkę dla I Komisariatu Policji oraz Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Częstochowy w celu sprawdzenia stanu technicznego urządzenia.

red

źródło/fot: Straż Miejska w Częstochowie

MNIAM 2
AMERICAN zielonka 2
brunch zielonka 2
spot_img

Popularne na stronie