We wtorek wieczorem na terenie tzw. Korytarza Północnego doszło do próby samobójczej. Na miejsce skierowano policję i pogotowie ratunkowe.
Jak poinformował facebookowy profil Częstochowskie Informacje około godziny 21:10 służby zostały powiadomione o mężczyźnie znajdującym się na kładce dla pieszych nad Aleją Marszałkowską w dzielnicy Północ. Zgłoszenie dotyczyło próby skoku z konstrukcji znajdującej się nad jezdnią.
Na miejscu podjęto działania ratunkowe. Po dłuższej interwencji mężczyzna został zabezpieczony i w stanie ciężkim, ale z oznakami życia, przetransportowany do szpitala.
red



![Koszmarny wypadek na A1 [ZDJĘCIA]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/a1-wypadek-1.jpg)


