Na autostradzie A1 w województwie śląskim doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. W rejonie Dobieszowic służby całkowicie wstrzymały ruch w kierunku Łodzi.
Do zdarzenia doszło na autostradzie A1 w rejonie Dobieszowic, w powiecie będzińskim. W wypadku brały udział trzy samochody.
W związku z prowadzoną akcją ratunkową oraz usuwaniem skutków zdarzenia jezdnia w kierunku Łodzi została całkowicie zamknięta. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz zespoły ratownictwa medycznego.
Służby zdecydowały o wstrzymaniu ruchu, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom działań i umożliwić sprawne prowadzenie czynności na autostradzie.
Policja wyznaczyła objazdy lokalnymi drogami. Kierowcy są kierowani na alternatywne trasy na wysokości węzła Piekary Śląskie.
Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń służb pracujących na miejscu zdarzenia.
Red.



![Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/lisiniec-1-768x432.jpg)


