Miejsce na Twoją reklamę
MNIAM 2
MNIAM 2
23.9 C
Częstochowa
23.9 C
Częstochowa
czwartek, 18 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Leśna plantacja marihuany zlikwidowana przez katowicką policję

Katowiccy kryminalni, we współpracy z policjantami z Będzina, rozbili nielegalną plantację marihuany i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Policjanci z Wydziału do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej i Pseudokibiców katowickiej komendy przeprowadzili skuteczną akcję na terenie powiatu będzińskiego. W wyniku intensywnych działań operacyjnych zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości marihuany. W trakcie przeszukań mieszkań, u 37-latka zabezpieczono blisko 320 gramów suszu marihuany, a u 36-latka 100 gramów tego środka odurzającego.

Dalsze czynności doprowadziły funkcjonariuszy do odkrycia nielegalnej plantacji marihuany w lesie, należącej do młodszego z zatrzymanych. Policjanci zabezpieczyli 27 krzaków, z których można było uzyskać znaczną ilość narkotyków. Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Będzinie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo 36-latek odpowie za nielegalną uprawę konopi. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]Czytaj równieżLisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]

red
źródło: Policja Śląska

MNIAM 2
AMERICAN zielonka 2
brunch zielonka 2
spot_img

Popularne na stronie