Od poniedziałku po torach województwa śląskiego jeżdżą trzy nowe Impulsy II Kolei Śląskich.
Pierwszy raz nowe pojazdy Kolei Śląskich zaprezentowały się mieszkańcom w miniony poniedziałek na katowickim dworcu PKP.
Zobaczcie jak wyglądał pierwszy kurs pierwszego z 31 zamówionych przez samorząd Województwa Śląskiego i Koleje Śląskie nowych pojazdów.
Mikołów, Łaziska, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny, Rybnik, Wodzisław Śląski, Chałupki, Rydułtowy, Racibórz to tylko niektóre miejscowości, w których przywitano nowe pojazdy. Już wkrótce do tego grona dołączą Tychy.
red
materiał prasowy



![Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]](https://miejska.pl/wp-content/uploads/2026/06/lisiniec-1-768x432.jpg)


