15 C
Częstochowa
czwartek, 13 czerwca, 2024

70-latka napisała list do policjantów z Blachowni

70-letnia kobieta wyraziła swoją wdzięczność wobec policjantów z Blachowni za pomoc, jaką otrzymała, gdy zagubiona i przemoczona znalazła się w trudnej sytuacji. Dzięki ich interwencji, seniorka bezpiecznie wróciła do domu.

Policjanci z Blachowni, po zakończonej interwencji w rejonie dworca kolejowego, zauważyli kobietę, która wyglądała na zdezorientowaną i zagubioną. Stała w deszczu, nie wiedząc, dokąd się udać. Gdy zauważyła policyjny radiowóz, podeszła do mundurowych i poprosiła o pomoc. Funkcjonariusze zaprosili ją do radiowozu, oferując schronienie przed deszczem.

Okazało się, że 70-latka wysiadła z pociągu na niewłaściwej stacji i nie wiedziała, jak dotrzeć do domu. Policjanci zaopiekowali się kobietą i bezpiecznie odwieźli ją do miejsca zamieszkania. Pomimo przemoknięcia, seniorka wróciła do domu cała i zdrowa.

Wdzięczna za okazaną pomoc, seniorka wysłała list do podkomisarz Joanny Beneś, szefowej Komisariatu Policji w Blachowni. W krótkim, ale serdecznym liście wyraziła swoją wdzięczność za troskę i wsparcie, jakie otrzymała od policjantów.

Ta sytuacja pokazuje, że czasami niewielki gest może znacząco poprawić życie drugiego człowieka. Dzięki szybkiej i empatycznej reakcji policjantów z Blachowni, seniorka bezpiecznie wróciła do domu, a jej wdzięczność znalazła swoje odbicie w serdecznych słowach skierowanych do funkcjonariuszy.

red.
redakcja@miejska.pl

źródło: Policja Śląska

POWIĄZANE

Ostatnie

Częstochowa
zachmurzenie duże
15 ° C
16.3 °
15 °
71 %
2.5kmh
88 %
czw.
13 °
pt.
20 °
sob.
25 °
niedz.
20 °
pon.
26 °