Miejsce na Twoją reklamę
MNIAM 2
MNIAM 2
23.9 C
Częstochowa
23.9 C
Częstochowa
czwartek, 18 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Zderzenie hulajnogi z autem. 36-latek był pijany

Piątkowe popołudnie na ulicy Warszawskiej w Częstochowie zakończyło się interwencją policji i pobytem w szpitalu dla nietrzeźwego kierowcy hulajnogi.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 16:00. Według ustaleń funkcjonariuszy z częstochowskiej drogówki, 36-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, poruszający się hulajnogą elektryczną, najechał na samochód marki Kia Ceed. Kierowca osobówki zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa uprzywilejowanemu pojazdowi jadącemu „na sygnale”.

Na skutek zderzenia użytkownik hulajnogi doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się, że 36-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Lisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]Czytaj równieżLisiniec przejdzie metamorfozę. Powstanie Strefa Rekreacji Pacyfik [WIZUALIZACJE]

Czynności wyjaśniające prowadzi Komenda Miejska Policji w Częstochowie. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Policja ponawia apel o rozwagę i trzeźwość na drodze. Nietrzeźwi kierowcy stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników ruchu. Tym razem obyło się bez ofiar, ale konsekwencje mogły być znacznie poważniejsze.

red
źródło: KMP w Częstochowie

MNIAM 2
AMERICAN zielonka 2
brunch zielonka 2
spot_img

Popularne na stronie